Při objednávce nad 3000 Kč doprava zdarma.

O nás

Móda není jen oděv. Je to i způsob komunikace a sebevyjádření 

Nadčasové oblečení ONE VILLAGE je pro ženy, které hledají kvalitu a jednoduchost. Jsme česká značka dámského oblečení z Pošumaví a od roku 2019 v duchu slow fashion pro vás tvoříme kousky z kvalitních materiálů, které snadno zkombinujete s tím, co už v šatníku máte. Je pro nás důležité provedení, střihy, které sedí, a lokální výroba v české šicí dílně sídlící nedaleko nás. 

Věříme, že móda může být krásná a zodpovědná zároveň

Postupně můžeme malými kroky přispět ke změně k lepší budoucnosti. Ať už jako výrobci nebo i spotřebitelé. Přejeme si, abychom přemýšleli nad tím, z jakých materiálů a za jakých podmínek je naše oblečení vyrobené a jaké značky svými nákupy podporujeme. 

Proč ONE VILLAGE? 

Všichni jsme součástí jedné vesnice, jedné planety, jednoho celku. Vše je propojené, ať už si to uvědomujeme, nebo ne. ONE VILLAGE je symbolem této soudržnosti.

Kdo stojí za ONE VILLAGE?
Jmenuji se Ivana a jsem zakladatelkou ONE VILLAGE. Miluji módu, styling a interiérový design. Ráda pro vás vytvářím kousky, které mám odzkoušené a vychází z mého vkusu a potřeb.
Kromě toho mě naplňuje život na vesnici uprostřed pošumavské přírody, kam jsme se s rodinou po několika letech ve městě přestěhovali. 

Jak to všechno začalo 

Značku jsme založily v roce 2019 dvě, Ivča a Zuzka. Postupně vzniklo spoustu oblíbených střihů, mezi nimi i náš bestseller -  triko s netopýřími rukávy. Na jaře 2020 jsme spustily e-shop a postupně pracovaly na rozšiřování ONE VILLAGE. V květnu 2023 jsme otevřely náš první kamenný obchůdek v Sušici, který na podzim vystřídal náš současný showroom na adrese Klostermannova 116, kde se o vás krásně postaráme a  kromě naší značky tu nabízíme i další sortiment. Od začátku roku 2024 jsme se každá dala svou cestou, ale ONE VILLAGE tu pro vás zůstává dál. 

O nás - ONE VILLAGE - Česká udržitelná značka

 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz