Při objednávce nad 3000 Kč doprava zdarma.

Výměna a vrácení zboží

Výměna či vrácení zboží

Do 14 dnů od převzetí zboží máte právo na jeho vrácení či výměnu. 

Zboží vracejte v původním stavu. Oblečení musí být nepoškozené, čisté a bez známek používání (nesmí být nošené, prané, od vůní či make-upu). Vše vracejte s originálními visačkami, abychom mohly zboží nabídnout dál. V jiném případě nemůžeme vracené zboží přijmout. Děkujeme za pochopení.

a/ Výměna zboží

Pokud Vám nesedne velikost nebo byste chtěli jinou barvu, rádi vám zboží vyměníme. Napište nám na info@onevillage.cz nebo zatelefonujte na +420 777 941 082, abychom se nejprve na výměně zboží domluvili. Zboží nám poté zašlete zpět s přiloženou fakturou a označením, které zboží chcete vyměnit a za jaké.

Náklady spojené s výměnou zboží prostřednictvím Zásilkovny hradíme my. Ozvěte se nám a my vám zašleme štítek s čárovým kódem.

b/ Vrácení zboží

Pro odstoupení od smlouvy můžete využít tento vzorový Formulář o odstoupení od smlouvy.

Pokud zboží vracíte, napište nám číslo objednávky a bankovní spojení. Peníze Vám vrátíme bankovním převodem nejpozději do 14 dnů od převzetí zboží.

Zboží, které vracíte, neposílejte zpět na dobírku. Takto poslané balíky nepřebereme a zbytečně se prodlouží doba, kdy Vám budou peníze vráceny.

Nabízíme vám možnost vrátit zboží prostřednictvím Zásilkovny. Nemusíte tak nic hradit na místě. My vám e-mailem zašleme štítek pro vrácení balíku a z vracených peněz vám pak odečteme 80 Kč, jako náklady na zaslání balíčku.

Výměna nebo vrácení zboží prostřednictvím Zásilkovny:
  1. Napište nám na info@onevillage.cz, nebo zatelefonujte na +420 777 941 082, že nám chcete balíček poslat. My vám poté do e-mailu pošleme štítek pro zpětnou zásilku.
  2. Štítek nalepíte na balíček, který poté odevzdáte na kterékoliv pobočce Zásilkovny.
  3. Pokud nemáte možnost si štítek s čárovým kódem vytisknout, stačí na pobočce Zásilkovny sdělit trasovací číslo, které je na štítku uvedené. Obsluha Zásilkovny štítek vytiskne za vás.
Vracené zboží také můžete zaslat sami kteroukoliv jinou službou na adresu:

ONE VILLAGE s.r.o., Divišov 28, 342 01 Sušice

Pokud balík vracíte tímto způsobem, dejte nám prosím vědět na e-mail info@onevillage.cz, že je balíček na cestě k nám. Děkujeme.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz