Při objednávce nad 3000 Kč doprava zdarma.

Proč je móda ONE VILLAGE jednoduchá a nekomplikovaná?

Značka ONE VILLAGE vychází z toho, jak se Zuzkou žijeme, co máme rády a jak se oblékáme. Z toho čím se obklopujeme a jaké hodnoty vyznáváme. Z naší společné cesty za zpomalením a udržitelností máme upřímně velkou radost. Přináší nám pocit, že děláme něco, co má smysl. Ze všech našich chyb se snažíme poučit a příště to zase udělat o kousek lépe. Celý tento tvořivý proces nás moc baví. A to už dva roky!

Ne vždy jsem to měla stejně. Dřív jsem si všechno v životě hodně komplikovala, o všem přemýšlela, zařizovala a pořád se za něčím honila. Klid byl v nedohlednu a já si řekla dost. Největším nakopnutím pro mě asi byly roky s dětmi. Jakoby teprve našly mou pravou podstatu a já už věděla jak dál.

Pochopila jsem, že pokud si život neudělám jednodušší, tak se z toho všeho zblázním. A tak jsem pomalu vytěsňovala vše, co mi nevyhovovalo. Vyhazovala jsem a třídíla. S tímto mým rozhodnutím jakoby mi život podával pomocnou ruku a ke mě přicházely knihy o minimalismu, zdravém vaření a hlavně zpomalení života. Postupně mi to dávalo větší smysl a já v životě zase zažívala více štěstí. Jednak díky své rodině a také díky tomu, že jsem doma měla věci, které mám ráda. Ty, co mi vadily a nepoužívaly jsme je, šly o dům dál. Začalo se mi snadněji uklízet, protože vše mělo své místo. Zjistila jsem, že kolem sebe nemohu mít věci, které mě stresují.

Podle mě je svět už tak dost komplikovaný a chaotický. A to je jeden z důvodů, proč stále více lidí tíhne k minimalismu a zero waste. Snaží se lépe si uspořádat domácnost, šatník a vlastně celý život. Neříkám, že je to jednoduché, ale když do tohoto vlaku naskočíte, je to jízda, která vás nikdy neomrzí. To mi věřte! A upřímně, právě ta cesta je na tom to nejlepší. Výsledek už je jen třešničkou na dortu.

ONE VILLAGE - Zuzana Sedlecká - Ivana Holá - Udržitelná móda

Naše životní cesta se tak zrcadlí ve ONE VILLAGE, kde se snažíme tvořit pro Vás i sami pro sebe kvalitní a krásné oblečení. Jednoduchost a nekomplikovanost totiž máme opravdu rády. Tím, že ze svého šatníku obléknete nějaký kousek od nás, který je ze skvělého materiálu, střihem padnoucí a vážně jednoduchý, vám život snad také trochu usnadníme. Je naším velkým přáním, abyste se cítily dobře, milé ženy.

Myslím, že jsme vážně úžasné! Všechny povinnosti, které během dne stihneme, navaříme, uklidíme, v práci se se vším vypořádáme, odpoledne si najdeme chviličku pro sebe, děti obstaráme a večer se s nimi pomazlíme. A když spí,dokážeme si posedět s manželem u sklenky vína a říct si pár slov. To je zkrátka výkon hodný uznání, no nemyslíte?

V životě vám všem přeji jen to nejlepší. Jsem přesvědčená o tom, že čím více lidí bude spokojených samo se sebou, tím lépe se nám bude na té naší Zemi žít!

S láskou a úctou ke všem ženám
Ivča

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz